Opleidingen Diploma secundair onderwijs
Een diploma secundair onderwijs in handen hebben? Dat kan met lessen in het centrum of vanop je computer thuis! Om je diploma te behalen volg je een deel Aanvullende Algemene Vorming (AAV) gecombineerd met een vakopleiding naar keuze.
Diploma secundair onderwijs
Behaal je diploma secundair onderwijs
Heb je nog geen diploma secundair onderwijs? Grijp dan nu je kans! Met een diploma op zak krijg je meer zelfvertrouwen, kan je promotie maken, verder studeren of starten in een nieuwe job. Beginnen jouw tenen te krullen bij het idee van schoolbanken en examens? Maak je geen zorgen! Met toffe projecten en opdrachten in een menselijke omgeving coachen wij jou doorheen de opleiding. Aan de hand van tal van werkvormen in contact- en afstandsonderwijs zorgen wij dat jij je thuis voelt in de opleiding en geven we jou de vrijheid om je toekomst in eigen handen te nemen.
Omschrijving
Traject in 2 sporen
Om je diploma te behalen volg je 2 opleidingen:
- Je volgt de opleiding Aanvullende Algemene Vorming (AAV) met algemene vakken: Nederlands, Engels, wiskunde, wetenschappen, maatschappij, ICT, … (keuze uit contact- en afstandsonderwijs of via begeleid zelfstandig leren op school in De Panne).
- Je kiest een diplomagerichte opleiding uit ons aanbod:
-
- ICT en administratie (in afstandsonderwijs of via begeleid zelfstandig leren op school in De Panne)
- Winkelverkoper (in afstandsonderwijs of via begeleid zelfstandig leren op school in De Panne)
- Zorgkundige (in contactonderwijs, mogelijkheid om een aantal modules in afstandsonderwijs te volgen)
- Begeleider in de kinderopvang (in contactonderwijs).
Als je beide opleidingen succesvol hebt afgerond behaal je een diploma secundair onderwijs.
Alles op jouw tempo
Je kiest zelf of je de 2 opleidingen tegelijkertijd of na elkaar volgt. Hoe lang de opleiding duurt hangt af van het aantal keer per week dat jij online of live de lessen kunt volgen. Het kortste traject dat wij aanbieden is 10 maanden. Je kan telkens starten in september of februari.
Je kan je traject verkorten door vrijstellingen aan te vragen op basis van attesten van eerder gevolgde opleidingen, werkervaring, of als je slaagt voor een vrijstellingsproef.
Je staat er niet alleen voor
Wij coachen en begeleiden jou bij elke stap! Een team van laaiend enthousiaste coaches en trajectbegeleiders staat voor jou klaar.
Introductiefilm
Klik hier voor een korte filmpje met uitleg over het Diploma Secundair Onderwijs bij Cervo-Go.
Boek nu je afspraak
Wil je graag een vrijblijvend intakegesprek? Meld je dan aan via dit formulier.
_637889091215429520.png)


Vrijstellingsproeven
Voor het traject AAV kun je vrijstellingsproeven afleggen.
Heb je al een ruime voorkennis van wiskunde, Nederlands, wetenschappen, Frans, Engels of algemene computervaardigheden? Dan kan je er voor kiezen om hier ‘vrijstellingsproeven’ voor af te leggen. Als je slaagt, moet je dit vak niet meer volgen.
Meer info over de werking en de inhoud van de vrijstellingsproeven vind je in Infobrochure vrijstellingsproeven.
Ook voor de diplomagerichte opleiding is er een mogelijkheid om vrijstellingen aan te vragen en vrijstellingsproeven af te leggen. Alle informatie hierover krijg je tijdens het intakgesprek.
Contact
dso@cervogo.be
_637889091215429520.png)

